04 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності

     04 червня  2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності під головуванням Танцюри В.В.

     На засіданні розглянуто питання про виконання  Програми соціально - економічного та культурного розвитку Тальнівського району за 1 квартал  2019 року , з якого інформувала начальник відділу економіки, інвестицій  та житлово-комунального господарства управління агропромислового та економічного розвитку   райдержадміністрації  Ковалишина С.О.

      Члени комісії   взяли активну  участь в обговоренні цього  питання та  запропонували райдержадміністрації, її структурним підрозділам активізувати  роботу  щодо виконання Програми  соціально-економічного  та культурного розвитку Тальнівського району.

        При цьому, запропоновано врахувати зауваження і пропозиції, висловлені членами постійної комісії,  при розгляді на сесії районної ради питання щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району за 1 півріччя  2019 року.

        Члени постійної комісії ознайомились з листом Центральної виборчої комісії, який надійшов у відповідь на звернення депутатів районної ради щодо  відновлення  Тальнівського одномандатного виборчого округу.

        Інформацію про відсутність повноважень Центральної  виборчої комісії на зміну меж виборчих округів до внесення змін в чинне  виборче законодавство  взято до відома. 

         Також  комісією, враховуючи вимоги законів України  «Про прокуратуру», « Про національну поліцію», плану роботи районної ради щодо інформування керівниками   регіональних і місцевих  органів прокуратури та національної поліції не менш як двічі на рікна   пленарному засіданні  ради  про результати діяльності на підвідомчій  території  у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку, запропоновано внести до порядку денного чергової сесії районної ради вказане питання.

        Доручено  виконавчому апарату районної ради підготувати та направити  листи  прокурору  Звенигородської місцевої прокуратури та начальнику Тальнівського відділення поліції Звенигородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Черкаській області пронеобхідність  відповідного інформування на черговій сесії районної ради, яка відбудеться  18  червня  цього року.

 

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись