04 червня 2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку

Засідання постійної комісії районної ради

 з питань бюджету та економічного розвитку

       04 червня 2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров. В роботі комісії взяли участь голова районної державної адміністрації Валентина Любомська, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та розпорядники бюджетних коштів. Розглянуто 11 проектів рішень районної ради, з яких 10 проектів рішень підтримано і запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради. Крім того, ознайомлено членів комісії з відповідями на звернення районної ради та іншими документами для врахування в роботі та відповідного реагування.

         В обговоренні проектів рішень активну участь взяли: голова районної державної адміністрації Валентина Любомська, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров, заступник голови комісії Ігор Новицький, усі члени постійної комісії та запрошені.

                                                       

Виконавчий апарат районної ради.

 

 

 

 

Повернутись