Естафета крокує по Тальнівщині

   11 жовтня 2013 року Глибочківська територіальна громада прийняла від Здобутківської територіальної громади естафету, приурочену 200-річчю від Дня народження Т.Шевченка, 60-річчю утворення Черкаської області та 90-річчю утворення Тальнівського району. Перед початком заходу жителі села Глибочка, гості і запрошені переглянули виставку сільських умільців.

  В заходах з цієї нагоди взяли участь  голова райдержадміністрації Бардадим М.Д., голова районної ради Глухенький В.С., депутат районної ради Коваль В.Д. та  делегації територіальних громад на чолі з сільськими головами, керівники ряду районних служб, інші гості села.

 Сільський голова Василь Мельник зазначив, що Глибочківська територіальна громада сьогодні також приєдналася до  почесної ходи районної естафети. Присутні на святі жителі села згадали історичні віхи становлення села, пошанували ветеранів війни та праці, уродженців та довгожителів села. Після делегація Здобутківської громади  на чолі з сільським головою Капцем О.І.. передали символи районної естафети глибочанам. Учасники урочистостей з великим задоволенням взяли участь в культурно – мистецькому заході. Виступи, теплі слова привітань перепліталися із концертними номерами, які підготували працівники будинку культури, вчителі та учні.

  На святковому дійстві було пошановано трудівників – хліборобів, яких доля пов’язала з селом, кому не байдужі селянські клопоти.    На завершення покраяли запашний коровай. Всі учасники з приємністю його скуштували.

Повернутись