Естафета крокує по Тальнівщині, с.Соколівочка

   21 серпня 2013 року Соколівоцька територіальна громада прийняла від Гордашівської територіальної громади естафету, приурочену 200-річчю від Дня народження Т.Шевченка, 60-річчю утворення Черкаської області та 90-річчю утворення Тальнівського району. Перед початком заходу жителі сіл Соколівочки, Червоного та Степної, гості і запрошені переглянули виставку сільських умільців.

  В заходах з цієї нагоди взяли участь голова райдержадміністрації Бардадим М.Д., заступники  голови райдержадміністрації Копійченко В.П. та  районної ради Рушай Л.І., делегації територіальних громад на чолі з сільськими головами, керівники ряду районних служб, інші гості села.

 Сільський голова Щербатюк В.В. зазначив, що Соколівоцька територіальна громада сьогодні також приєдналася до  почесної ходи районної естафети. На сільській сцені учасники художньої самодіяльності показали театралізоване дійство про заснування села. Після делегація Гордашівської громади  на чолі з сільським головою Царенком П.П. передали символи районної естафети соколівчанам. Учасники урочистостей з великим задоволенням взяли участь в культурно – мистецькому заході.

   На святковому дійстві було пошановано трудівників – хліборобів, яких доля пов’язала з селом, кому не байдужі селянські клопоти. На завершення покраяли запашний коровай. Всі учасники з приємністю його скуштували.

Фотозвіт

Повернутись