Естафета крокує по Тальнівщині, с.Павлівка І

   6 листопада  2013 року Павлівська територіальна громада прийняла від Корсунської територіальної громади естафету, приурочену 200-річчю від Дня народження Т.Шевченка, 60-річчю утворення Черкаської області та 90-річчю утворення Тальнівського району, яка уже більше як півроку крокує на Тальнівщині від села до села. В заходах з цієї нагоди взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Спасібожко В.І. та голова районної ради Глухенький В.С., депутат районної ради, керівник місцевого СФГ «Дружба» Тульчинський С.Б., депутат районної ради Нестругіна Л.М., делегації територіальних громад на чолі з сільськими головами, керівники ряду районних служб, інші гості села. Перед початком заходу жителі села Павлівки - І, гості і запрошені переглянули виставку сільських умільців.

 В день передачі естафети перший заступник голови райдержадміністрації Спасібожко В.І. та голова районної ради Глухенький В.С. щиро подякували всім жителям села за працелюбність, професіоналізм, уміння жити і працювати на благо Тальнівського  району, Черкащини та нашої держави. Побажали Павлівській громаді дружніх стосунків і здорового суперництва, що буде тісно переплітати долю населеного пункту у добрих, хороших справах, чистих помислах та сподіваннях, а наполеглива праця жителів нехай множиться новими здобутками в ім'я процвітання рідного краю!

  Павлівський сільський голова Андріїшин Г.А. привітав односельчан та гостів зі святом, яке прийшло і до їхньої територіальної громади, бо Павлівка – це частина історії району, області та України. Адже Батьківщина починається з невеликих сіл, ошатних домівок, що гостинно усміхаються віконницями, з гарних, розумних, працьовитих, мудрих людей, що своїми руками творять історію рідного краю.

   Після делегація Корсунської територіальної громади на чолі з сільським головою Хижняк І.Д. передали символи районної естафети павлівчанам.

  Присутні на святі жителі села згадали історичні віхи його становлення, було пошановано багатодітні родини, трудівників – хліборобів,  яких доля пов’язала з селом, кому не байдужі селянські клопоти. Виступи, теплі слова привітань перепліталися із концертними номерами, які підготували працівники будинку культури, вчителі та учні.

 Всіх присутніх за давнім українським звичаєм почастували смачним короваєм.

Повернутись